Dzisiaj jest piątek, 19 stycznia 2018 roku. Imieniny: Henryka i Mariusza.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Konkurs „Z życia naszych organizacji”

2014-09-29 11:13:46

Stowarzyszenie Jarzębina w Strzelcach ogłasza konkurs na NAJCIEKAWSZĄ KRONIKĘ ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ pn. „Z życia naszych organizacji”.


Celem konkursu jest m.in. promocja działalności społeczno-gospodarczej i kulturalnej organizacji pozarządowych, popularyzowanie dokumentowania kronikarskich działań podejmowanych przez organizacje, kształtowanie poczucia przynależności do lokalnej społeczności oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności twórczych członków organizacji pozarządowych.


Uczestnikiem konkursu może być każda organizacja pozarządowa z terenu gminy Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie. Organizacja może zgłosić tylko jedną wybraną przez siebie kronikę.


Materiał kronikarski wraz z kartą zawierającą dane o organizacji należy przesłać pocztą na adres: Stowarzyszenie Jarzębina w Strzelcach, Strzelce 30, 88-300 Mogilno lub

złożyć osobiście w Wydziale Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Mogilnie przy ul. Narutowicza 1, p. 103 w godz. 7.30 do 15.30 w nieprzekraczalnym terminie do 17 października br.


Kroniki zostaną wystawione podczas wystawy w trakcie „IV Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej”, które odbędzie się 24 października br.


IV Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej dofinansowano ze środków budżetu Gminy Mogilno.


REGULAMIN


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta