Dzisiaj jest środa, 12 sierpnia 2020 roku. Imieniny: Klary i Hilarego.
Unia Europejska
SPIS ROLNY 2020
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Zaprzyjaźnij się z książką

2017-11-28 09:20:12

16 i 17 listopada 2017 r. uczniowie szkół z naszej gminy wzięli udział w warsztatach drukarsko - wydawniczych "Jak powstaje książka". Zajęcia poprowadziła Joanna Tyluś-Malak autorka książek dla dzieci i właścicielka wydawnictwa Kurza Stopka.


W czasie zajęć dzieci poznały dzieje książki od pomysłu na opowieść do gotowego produktu. Mogły wykonać własne książki, które zostaną zaprezentowane podczas grudniowej wystawy.

Już dziś można je oglądać na blogu biblioteki (https://bibliotekawmogilnie.blogspot.com/) pod etykietami: Skąd się biorą przyjaciele? - zaprzyjaźnij się z książką - Prace warsztatowe - Warsztaty. Najmłodsi uczestnicy warsztatów zostali obdarowani przez prowadzącą książkami "O małej Ogrodniczce" i "Wędrówka Kangurka".


Na blogu zostały także opublikowane wybrane prace literackie i plastyczne uczestników warsztatów pisarskich i ilustratorskich przeprowadzonych w bibliotece przez Katarzynę Sterymską i ilustratorskich pod kierownictwem Stefanii Barańskiej.

Efekty pracy dzieci będą prezentowane holu biblioteki przez cały grudzień 2017 r.


Na realizację zadania "Skąd się biorą przyjaciele? Zaprzyjaźnij się z książką" Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie otrzymała dofinansowanie wysokości 5000 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Partnerstwo dla książki 2017".


Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie zaprasza na wystawę powarsztatową "Skąd się biorą przyjaciele? Zaprzyjaźnij się z książką"w grudniu br. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie ul. Rynek 8.


26206_t.jpg 26207_t.jpg

26208_t.jpg 26209_t.jpg

26205_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): MBP w Mogilnie
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino