Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 roku. Imieniny: Ireny i Kleopatry.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Znamy laureatów konkursu plastycznego "Śladami Stasia i Nel"

2016-11-30 12:45:34

W ramach trwającego Roku Henryka Sienkiewicza, z inicjatywy pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie odbył się Gminny Konkurs Plastyczny„Śladami Stasia i Nel”, w którym udział wzięli uczniowie z ośmiu szkół podstawowych z naszej gminy.


Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie pastelami ilustracji w formacie A3 do wylosowanego przez siebie fragmentu powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”.


Po niemal dwugodzinnej pracy powstały rysunki, które oceniała komisja w składzie: przewodnicząca Halina Chudyszewicz (plastyk, pracownik Mogileńskiego Domu Kultury), Teresa Kujawa (polonistka, przewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie), Marcin Zieliński (dyrektor Wydziału Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Mogilnie) oraz Joanna Caspari-Filipiak (pracownik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Mogilnie).

Komisja przyznała I miejsce Weronice Nalewalskiej (z SP Nr 3 w Mogilnie), II Martynie Gryboś (z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Padniewie), III Zuzannie Janus (z SP Nr 2 w Mogilnie).

Ponadto, wyróżnione zostały prace Wiktora Przybylskiego (z SP w Kwieciszewie), Marceliny Twarużek i Ramony Jaskólskiej (z SP w Wylatowie).

W dniach od 1 do 14 grudnia, w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie przy ul. Narutowicza 1 wyeksponowana będzie wystawa pokonkursowa prac plastycznych.


22547_t.jpg 22548_t.jpg

22549_t.jpg 22553_t.jpg

22551_t.jpg 22552_t.jpg

22554_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): MBP w Mogilnie
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino