Dzisiaj jest wtorek, 16 stycznia 2018 roku. Imieniny: Marcelego i Włodzimierza.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Olga Rudnicka o swoich powieściach

2016-10-07 12:44:12

Z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Mogilnie gościła autorka powieści kryminalnych, śremianka Olga Rudnicka.Autorka opowiedziała uczestnikom spotkania o swojej twórczości. Wspominała, że od wczesnego dzieciństwa interesowała się kryminalistyką, rozczytywała się w horrorach i thrillerach, które czytała jej starsza siostra. Twierdziła, że gdy tworzy, przenosi się w ten „drugi świat”, świat swojej wyobraźni.


Olga Rudnicka zadebiutowała powieścią Martwe jezioro w 2008 r. mając wtedy zaledwie 19 lat. Dużą popularność uzyskała dzięki powieści Cichy wielbiciel, w której podjęła problem stalkingu. W swoim dorobku pisarskim ma następujące tytuły: Czy ten rudy kot to pies?, Zacisze 13, Zacisze 13.Powrót, Lilith, Natali 5, Drugi przekręt Natalii, Były sobie świnki trzy, Diabli nadali, Fartowny pech, Do trzech razy Natalie.


Podczas czwartkowego spotkania Olga Rudnicka zdradziła uczestnikom, że najchętniej czyta powieści Joanny Chmielewskiej, Stephena Kinga, Joela Hilla i Tess Gerritssen, a także zachęcała do przeczytania swojej kolejnej książki Granat poproszę, której premierę zaplanowano na 11 października b.r.


22013_t.jpg 22014_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): MBP w Mogilnie
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta