Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Pokaz laserowy podczas Elektronicznego Weekendu

2016-08-16 09:31:25

W najbliższą sobotę, 20 sierpnia 2016 r. zapraszamy do Amfiteatru Letniego w parku miejskim w Mogilnie na kolejną edycję imprezy pt. Elektroniczny Weekend. Atrakcją wieczoru oprócz dwóch koncertów będzie pokaz laserowy.


Impreza rozpocznie się o godz. 21.00. Tym razem czekają nas dwa koncerty muzyków z Polski i poprzedzające je jam session. Będziemy gościć Michała Matusiaka z Warszawy, który używa pseudonimu scenicznego Michael Kaiss i Mariusza Wasilewskiego z Wrocławia, który nazwał swój projekt muzyczny - KATOD. Obydwaj prezentują trochę inne spojrzenie na muzykę elektroniczną. KATOD używa w swoich kompozycjach oprócz syntezatorów także komputerów Commodore C-64 oraz gitar. Mariusz nie tylko jest klawiszowcem, ale również gitarzystą i doskonałym inżynierem dźwięku.


Michał trafia idealnie w gusta osób lubiących klasyczną muzykę elektroniczną, pełną brzmień, rytmu i melodii. Zarówno Mariusz jak i Michał nie są początkującymi muzykami, ale komponowaniem muzyki zajmują się już od dawna. Ich dopracowany warsztat twórczy jak i bogate instrumentarium na pewno pozwolą na przedstawienie się wykonawców mogileńskiej publiczności w pełnej krasie. Tradycją już jest, że oprócz samej muzyki, słuchacze będą mogli podziwiać profesjonalne show laserowe przygotowane przez firmę PVision z Gniezna, która w tym roku również zadba o wrażenia wizualne podczas koncertów. Zapowiada się ciekawe show, bogate w brzmienia muzyki elektronicznej i grę światła, laserów. Wstęp jak zwykle na "Elektroniczny Weekend" jest wolny, a całość będzie transmitowana i rejestrowana przez EL-Stację.


Patronat honorowy nad Elektronicznym Weekendem sprawuje Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński. Zadanie wspiera Mogileńskiej Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mogilnie.

Organizatorzy: El-Stacja oraz Mogileński Dom Kultury


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino