Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 roku. Imieniny: Marty i Małgorzaty.
PROJEKTY UE
System Ostrzegania
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

W Mogilnie dziś wystąpi Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach

2008-06-20 11:22:45

Dzisiaj w Magazynie Zbożowym GS wystąpi polski zespół muzyczny o niezwykle intrygującej nazwie - Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach.


Koncert poprzedzi happening Taśmociąg. To działanie plastyczne Stowarzyszenia Artystycznego Magazyn GS, które polegać będzie na przedstawieniu publiczności przedmiotu - maszyny-mobilu, działającego w sposób zaskakujący z elementami dźwiękowymi. Mobil ten jest pierwszą prezentowaną maszyną „Wytwórni do uwalniania przedmiotów osobnych”.


O godz. 20.00 rozpocznie się koncert zespołu The Alchemics (Mogilno, Pakość), a o 21.30 - Kombajnu do Zbierania Kur po Wioskach.


487_t.jpgKombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach powstał w 2001 r. 2001- I miejsce Przegląd Amatorskich Zespołów Rockowych, 2002 - Najlepsza Osobowość Sceniczna na „Rock Gorzów Festiwal”, 2002 - I miejsce „Festiwal Amatorskich Zespołów w Gnieźnie”, 2003 - I miejsce „Jeleniogórska Liga Rocka”, 2003 - I miejsce „Rock Gorzów Festiwal”, 2003 - I miejsce „Festiwal Rockowy w Węgorzewie”, 2003 - I miejsce zielonogórski festiwal „Rock Nocą”.


W styczniu 2005 r. pojawił się debiutancki album grupy pt. „Ósme piętro’.Premierę poprzedził koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trzecim Programie Polskiego Radia.


Drugi album grupy wydało Polskie Radio SA Radiowa Agencja Fonograficzna w listopadzie 2006 r. Nosi on tytuł „Lewa strona literki M”. Singiel promujący płytę przez długi czas utrzymywał się w czołówce listy przebojów Marka Niedźwieckiego.


489_t.jpg 488_t.jpgW wakacje 2007 r. zespół zaprezentował się szerokiej publiczność na festiwalach muzycznych m.in. na Heineken Opener Festiwal i Festiwalu w Jarocinie. Obecnie tworzy materiał na trzecią już płytę i rusza w kolejną trasę koncertową.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino