Dzisiaj jest środa, 27 stycznia 2021 roku. Imieniny: Jana i Przybysława.
Unia Europejska
Szczepienia-COVID-19
KWIECISZEWO BOISKO
SPIS ROLNY 2020
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

WOŚP w Mogilnie

2021-01-13 11:18:20

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mogilnie organizuje akcję „Latający wolontariusz”. Osoby lub firmy, które zainteresowane są taką formułą współpracy mogą zaprosić "Latającego wolontariusza" do siebie.W terminie od 25 do 30 stycznia w dogodnym terminie „Latający wolontariusz” podjedzie ze skarbonką. Chcemy przez to w dobie ograniczeń dotrzeć do chętnych, chcących wesprzeć zbiórkę dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy XIX finału WOŚP. Kontakt telefoniczny akcji „Zaproś nas do siebie” to 52 315 24 80 - mówi dyrektor MDK i koordynator akcji Jan Szymański .


AUKCJE

Jedyną dostępną formą będzie licytacja internetowa. W piątek, 15 stycznia opublikowane zostaną pierwsze przedmioty do licytacji na stronie MDK na facebooku.

Po wylicytowaniu przedmiotu lub usługi organizatorzy proszą o wpłatę w ciągu 24 godzin po zakończonej aukcji do eSkarbonki: #231 Mogileński Dom Kultury.

Każda wpłata powinna posiadać takie dane jak (imię i nazwisko lub nick) i NAZWĘ wylicytowanego przedmiotu bądź usługi.

https://eskarbonka.wosp.org.pl/ta33x6

Po wpłacie należy wkleić LINK do wpłaty ze strony eskarbonka.wosp.org.pl lub zdjęcie screenshot z potwierdzeniem zapłaty w komentarzu. Dopuszczalne jest również poinformowanie w komentarzu Sztab MDK że wpłata została dokonana (zajmuje to więcej czasu).


WPŁATY

MDK startuje z eSkarbonką 29.Finału WOŚP. Już dziś możesz wrzucić do niej dowolną kwotę. Wejdź na stronę https://eskarbonka.wosp.org.pl/ta33x6 i postępuj według wskazówek. To naprawdę proste! Dla WOŚP do eSkarbonki zbiera #231 Mogileński Dom Kultury. Wpłaty przez eSkarbonkę są bezpieczne, gdyż wpłaty trafiają do WOŚP przez zaufanych operatorów płatności internetowych.

Bardzo dziękujemy, to właśnie dzięki Twojej hojności możemy wesprzeć zbiórkę dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. A dzieci mają szansę na pokonanie choroby i nowe, lepsze życie! Wszystkie dokonane wpłaty będzie można odliczyć od podatku w zeznaniu rocznym.


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino