Dzisiaj jest czwartek, 24 października 2019 roku. Imieniny: Rafała i Marcina.
NFOŚiGW
Usuwanie folii roln.
POCZTÓWKA Z MOGILNA
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Podsumowanie akcji Znicz 2018

2018-11-06 12:27:35

W okresie od 31 października do 3 listopada wszyscy funkcjonariusze Straży Miejskiej w Mogilnie zaangażowani byli w akcję Znicz 2018.W tym czasie patrolowali i zabezpieczali okolice mogileńskich cmentarzy, czuwali nad przestrzeganiem przepisów prawa, a dodatkowo 1 listopada kierowali ruchem przy ulicy Kościuszki, wskazując odwiedzającym groby, miejsca parkingowe.


W tym dniu teren miasta obserwowali również operatorzy monitoringu miejskiego, ściśle współpracujący ze strażnikami. Prowadzone działania miały na celu przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa na drogach - w ruchu pieszym i kołowym.


- Tegoroczna akcja Znicz przebiegła na terenie gminy Mogilno spokojnie. Ruch w pobliżu cmentarzy odbywał się bez większych utrudnień. Na cmentarzach i w okolicach było bezpiecznie. Straż miejska nie odnotowała żadnych aktów wandalizmu, dewastacji mienia, kradzieży ani kolizji drogowych. Straż miejska serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom ruchu drogowego za okazaną cierpliwość, wyrozumiałość oraz współpracę ze służbami. Podziękowania kierujemy również do właścicieli firm oraz zarządców instytucji, którzy w okresie Wszystkich Świętych udostępnili swoje place i parkingi – mówi komendant Straży Miejskiej w Mogilnie Mirosław Kuss.


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino