Dzisiaj jest sobota, 20 lipca 2019 roku. Imieniny: Czesława i Hieronima.
PROJEKTY UE
NFOŚiGW
WYBORY 2019
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

GDZIE JEST MARIA?

2018-09-26 11:38:37

Młodzieżowa Rada Miejska w Mogilnie zaprasza zespoły 2-5 osobowe do udziału w grze miejskiej „SKARB MOGILNA” pod hasłem „GDZIE JEST MARIA?”.Gra odbędzie się 13 października b.r. w godzinach 10.00 – 15.00. Start drużyn przy fontannie w Parku Miejskim w Mogilnie. Zadaniem uczestników jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi miejscami na planie naszego miasta oraz wykonywanie przygotowanych zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy mogą otrzymać część hasła przybliżającego ich do odnalezienia ukrytego skarbu. Drużyny startują po sobie w odstępach 3 minut. O kolejności startu zadecyduje losowanie.

Udział w Grze jest bezpłatny. Po trasie Gry zespoły poruszają się pieszo. Nie można korzystać z samochodów, skuterów, rowerów itp. i innych pojazdów silnikowych.

Warunkiem uczestnictwa w Grze jest wypełnienie Karty Zgłoszenia Zespołu. Zgłoszenia dokonać można do 10 października 2018 roku włącznie poprzez kompletne i poprawne wypełnienie odpowiedniej Karty Zgłoszenia znajdującej się na stronie internetowej www.mogilno.pl,www.powiat.mogilno.pl, www.facebook.com/MlodziezowaRadaMiejskaWMogilnie/ oraz dostarczenie go pocztą elektroniczną na adres mlodziezowaradamiejska@o2.pl.


Zwycięzcy Gry zostaną wyłonieni po jej zakończeniu ok. godziny 15.00. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ostatnim Punkcie, do którego drużyna udaje się po wykonaniu wszystkich zadań i ułożeniu podpowiedzi.

Zwycięzcy Gry zostaną wyłonieni po podliczeniu czasu oraz sprawdzeniu czy wszystkie zadania zostały wykonane poprawnie. Drużyna, która osiągnęła najlepszy czas i wykonała wszystkie zadania jako pierwsza przystępuje do finałowego zadania. W przypadku, gdy dwa lub więcej Zespołów wykona wszystkie zadania i uzyska taki sam czas przystąpią one do dodatkowego zadania rozstrzygającego, które w ostateczny sposób wyłoni zwycięzców.


Karta zgłoszeniowa

Regulamin

28157_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino