Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 roku. Imieniny: Marty i Małgorzaty.
PROJEKTY UE
System Ostrzegania
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Zaproszenie na spotkanie

2018-02-12 08:08:10

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych na spotkanie z panem Kamilem Wnukiem, rzecznikiem prasowym Biura Programu „Niepodległa”.


Spotkanie odbędzie się w środę, 14 lutego, o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellońskiej 3 w Bydgoszczy.


Podczas spotkania zostaną przedstawione informacje o naborze wniosków na rok 2018 w ramach rządowego Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2021. Celem inicjatywy jest zaprezentowanie zasad tworzenia wniosków oraz ubiegania się o dotacje.

W obchodach stulecia niepodległości kluczowe znaczenie ma jak najszersze włączenie do wspólnego świętowania mieszkańców Polski. W spełnieniu tych celów mają pomóc dwa programy dotacyjne na realizację projektów związanych z obchodami w społecznościach lokalnych, na poziomie gmin, powiatów i województw. We wszystkich projektach szczególny nacisk zostanie położony na dotarcie do ludzi młodych oraz na realizowanie zadań w różnych formach współpracy.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu (imię, nazwisko, funkcja, miejscowość) prosimy kierować na adres mailowy: jjakubowski@bydgoszcz.uw.gov.pl do 13 lutego godz. 14.00.


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino