Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 roku. Imieniny: Leona i Ludomiła.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Pogratulowali młodym tancerkom

2018-02-05 11:23:10

W piątek, 2 lutego burmistrz Leszek Duszyński i przewodnicząca RM Teresa Kujawa spotkali się z mieszkankami naszej gminy, które mimo młodego wieku odnoszą już sukcesy w tańcu.Spotkanie było okazją do podziękowań za dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie tańca oraz promowanie naszej gminy w licznych konkursach tanecznych szczebla ogólnopolskiego i międzynarodowego.

Wśród wyróżnionych znalazły się uczennice SP im. Jana Kochanowskiego w Wylatowie: Karolina Lech, Julita Piechnik, Justyna Mazurek oraz Magdalena Nawrocka uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie.


Karolina Lech, Magdalena Nawrocka i Justyna Mazurek tańczą w zespole Świerszcze w Trzemesznie. Dziewczyny dołączyły do grupy pod koniec 2016 r. i już po krótkim czasie wraz z zespołem występowały w konkursach tanecznych zajmując wysokie lokaty m.in. Mistrzostwa Świata w Libercu, gdzie zespół zdobył III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych Artistic Dance Show i Jazz Dance.

Natomiast Julita Piechnik uczęszcza do Szkoły Tańca "RAZ, DWA, TRZY" w Inowrocławiu z formacją Sweet Juniors zdobyła m.in. tytuł Mistrza Świata Federacji WADF w kategorii Artistic Dance Show (9-11 lat).


26733_t.jpg 26735_t.jpg

26736_t.jpg 26737_t.jpg

26734_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino