Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 roku. Imieniny: Leona i Ludomiła.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Pokaz specjalny filmu Twój Vincent połączony ze spotkaniem autorskim

2018-01-25 09:50:05

Mogileński Dom Kultury zaprasza na pokaz specjalny filmu Twój Vincent, który odbędzie się 11 lutego 2018 r. o godz. 11:00 w kinie Wawrzyn. Bezpośrednio po emisji filmu nastąpi spotkanie autorskie z panią Martą Czarnecką, jedną ze 125 osób, które malowały film Twój Vincent.


Marta Czarnecka pochodzi z Kostrzyna pod Poznaniem, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz kaliskiego Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM. Podczas godzinnej prezentacji autorka opowie o twórcach i inspiracji do powstania filmu, a następnie o procesie tworzenia go – od etapu kręcenia z udziałem aktorów, przez pracę grafików komputerowych tworzących referencje dla malarzy po pracę malarzy - animatorów. Prelegentka podzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami i filmami ze swojej pracy nad filmem, opowie o technologii i pracy malarzy w studio, przytoczy anegdoty i ciekawostki liczbowe. Prezentacja ma na celu przybliżenie pojęcia animacji malarskiej - a co za tym idzie - ukazanie ogromu pracy, jaki kryje się za filmem. Pozwala jeszcze bardziej docenić jego walory wizualne. Przewidziany jest również czas na pytania od publiczności, na które autorka chętnie odpowie.

Polsko-brytyjska produkcja "Twój Vincent" w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana została nominowana do Oscara 2018 w kategorii najlepszy pełnometrażowy film animowany.


Bilety w cenie 14 zł normalny, 12 zł grupowy do nabycia na ekobilet.pl/mdk-mogilno oraz w kasie kina.


26565_t.jpg


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino