Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2019 roku. Imieniny: Marka i Elżbiety.
PROJEKTY UE
NFOŚiGW
WYBORY 2019
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Mieszkanie Plus

2017-11-28 09:51:28

W związku z ogromnym zainteresowaniem Programem Mieszkanie Plus, Krajowy Zasób Nieruchomości uruchomił Ogólnopolski numer telefonu 801-801-596, pod którym można uzyskać wszelkie informacje o tym programie. Zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.


Informujemy, że w związku z licznymi zmianami wewnątrz programu „Mieszkanie Plus” prace nad jego realizacją opóźniły się, przez co zmuszeni jesteśmy poprosić zainteresowanych programem o ponowne wypełnienie ankiet.


Zachęcamy do tego również osoby, które nie brały udziału w poprzedniej ankiecie. Docelowym odbiorcą programu mają być rodziny, które nie mogą otrzymać mieszkania komunalnego, a ich dochody są zbyt niskie, aby wynająć czy kupić mieszkanie na rynku komercyjnym. Osoby o takim statusie mają mieć pierwszeństwo przy obsadzaniu mieszkań, natomiast nie wyklucza to wzięcia udziału w programie przez mieszkańców nie mieszczących się w tych kryteriach. Ponadto rząd przewiduje dopłaty do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Jego celem jest poprawa dostępności mieszkań dla osób o dochodach utrudniających samodzielne zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych.


Informujemy również, że przygotowana przez Gminę Mogilno lokalizacja na budowę docelowo ok. 30 mieszkań znajduje się przy ulicy Obrońców Mogilna, w okolicy ulicy Padniewskiej.

Niniejsza ankieta, pomoże określić skalę zainteresowania programem „Mieszkanie Plus” wśród mieszkańców gminy. Państwa opinie i udzielone informacje będą przydatne przy opracowywaniu ewentualnej koncepcji wdrażania programu

i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.


MIESZKANIE PLUS - ANKIETA


Wypełnione ankiety prosimy składać w terminie do 15 kwietnia 2019:

- w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Mogilnie, przy ulicy Narutowicza 1 lub

- e-mailem na adres mieszkanieplus@mogilno.pl

Informacje na temat programu: Urząd Miejski w Mogilnie pokój nr 209, tel. 52 318 55 18, e-mail: mieszkanieplus@mogilno.plWięcej informacji dotyczących programu dostępne są http://kzn.bip.gov.pl


MATERIAŁY INFORMACYJNE

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino