Dzisiaj jest środa, 27 stycznia 2021 roku. Imieniny: Jana i Przybysława.
Unia Europejska
Szczepienia-COVID-19
KWIECISZEWO BOISKO
SPIS ROLNY 2020
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Mieszkanie Plus

2017-11-28 09:51:28

W związku z ogromnym zainteresowaniem Programem Mieszkanie Plus, Krajowy Zasób Nieruchomości uruchomił Ogólnopolski numer telefonu 801-801-596, pod którym można uzyskać wszelkie informacje o tym programie. Zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
Gmina Mogilno zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy przy realizacji przedsięwzięcia pn. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Mogilno w formule partnerstwa publiczno-prywatnego”.Poniżej memorandum informacyjne wraz z ankietą na potrzeby testowania rynku wykonawców zainteresowanych realizacją projektu partnerstwa publiczno-prywatnego pn. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Mogilno w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.


MEMORANDUM INFORMACYJNE

ANKIETA DLA PARTNERÓW PRYWATNYCH

Informujemy, że w związku z licznymi zmianami wewnątrz programu „Mieszkanie Plus” prace nad jego realizacją opóźniły się, przez co zmuszeni jesteśmy poprosić zainteresowanych programem o ponowne wypełnienie ankiet.


Zachęcamy do tego również osoby, które nie brały udziału w poprzedniej ankiecie. Docelowym odbiorcą programu mają być rodziny, które nie mogą otrzymać mieszkania komunalnego, a ich dochody są zbyt niskie, aby wynająć czy kupić mieszkanie na rynku komercyjnym. Osoby o takim statusie mają mieć pierwszeństwo przy obsadzaniu mieszkań, natomiast nie wyklucza to wzięcia udziału w programie przez mieszkańców nie mieszczących się w tych kryteriach. Ponadto rząd przewiduje dopłaty do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Jego celem jest poprawa dostępności mieszkań dla osób o dochodach utrudniających samodzielne zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych.


Informujemy również, że przygotowana przez Gminę Mogilno lokalizacja na budowę docelowo ok. 30 mieszkań znajduje się przy ulicy Obrońców Mogilna, w okolicy ulicy Padniewskiej.

Niniejsza ankieta, pomoże określić skalę zainteresowania programem „Mieszkanie Plus” wśród mieszkańców gminy. Państwa opinie i udzielone informacje będą przydatne przy opracowywaniu ewentualnej koncepcji wdrażania programu

i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.


MIESZKANIE PLUS - ANKIETA


Wypełnione ankiety prosimy składać w terminie do 15 kwietnia 2019:

- w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Mogilnie, przy ulicy Narutowicza 1 lub

- e-mailem na adres mieszkanieplus@mogilno.pl

Informacje na temat programu: Urząd Miejski w Mogilnie pokój nr 209, tel. 52 318 55 18, e-mail: mieszkanieplus@mogilno.plWięcej informacji dotyczących programu dostępne są http://kzn.bip.gov.pl


MATERIAŁY INFORMACYJNE

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino