Dzisiaj jest niedziela, 16 grudnia 2018 roku. Imieniny: Euzebiusza i Zdzisławy.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Pracownie Orange

2017-08-17 09:34:10

10 sierpnia rozpoczął się nabór do programu społecznego Pracownie Orange, w ramach którego Fundacja Orange zakłada i pomaga prowadzić multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach.Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do najnowszych technologii oraz tworzenie miejsc nowoczesnej edukacji i przestrzeni do wspólnych działań.

W tegorocznej edycji planowane jest założenie 25 nowych pracowni Orange w miastach i wsiach do 40 000 mieszkańców. W ramach projektu pracownie zostaną bezpłatnie wyposażone w komputery, dostęp do szybkiego internetu, urządzenie wielofunkcyjne, telewizory LCD, konsolę do gier, zestaw lofirobotów oraz zestaw mebli. W ramach projektu dostępne są również środki na odnowienie pomieszczenia oraz oznakowanie lokalizacji. Fundacja zadba również o wsparcie techniczne i zabezpieczenia antywirusowe sprzętu. Liderzy mogą również liczyć na merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń, tutoriali, webinariów, wizyt studyjnych oraz możliwości zdobycia grantów finansowych.


O Pracownię Orange mogą ubiegać się zespoły, tzw. grupy inicjatywne, złożone z minimum 3 pełnoletnich osób, które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przedstawią pomysły na wykorzystanie świetlicy z pożytkiem dla całej lokalnej społeczności. W celu przystąpienia do projektu należy wypełnić formularz dostępny na stronie https://pracownieorange.pl/ w terminie od 10 sierpnia do 8 września 2017 roku. Spośród nadesłanych wniosków Komisja wybierze 64 najciekawsze propozycje, a o ostatecznej lokalizacji 25 pracowni zdecydują internauci w głosowaniu.


Więcej informacji o programie na stronie www.pracownieorange.pl, rekrutacja@pracownieorange.pl lub telefonicznie +48 518 541 846

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino