Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 roku. Imieniny: Ireny i Kleopatry.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Wkrótce rozpocznie się remont ratusza

2017-06-09 11:56:41

Wczoraj, 8 czerwca burmistrz Leszek Duszyński podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Remontowo-Budowlanym AGAD Sp. z o.o. z Torunia na termomodernizację budynku ratusza.Zaplanowane prace będą polegały na termomodernizacji obiektu, renowacji elewacji, budowie windy oraz wymianie okien. Projekt zakłada również montaż modułów fotowoltaicznych.


Prace remontowe rozpoczną się na początku lipca br. i potrwają do sierpnia 2018 roku. Łączny koszt to ponad 2,6 mln złotych, z czego blisko 1 mln zł to dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020; Oś priorytetowa: 3. Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Działanie: 3.3. Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Schemat: Modernizacja energetyczna budynków publicznych-w ramach polityki terytorialnej.24641_t.jpg


Na czas remontu zapewnione zostanie sprawne funkcjonowanie urzędu oraz jego dostępność dla petentów. Prosimy jednak o zachowanie szczególnej ostrożności. Za wszelkie utrudnienia związane z remontem serdecznie przepraszamy.


24640_t.jpg


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino