Dzisiaj jest wtorek, 13 listopada 2018 roku. Imieniny: Stanisława i Mikołaja.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Rusza rekrutacja do żłobka

2017-05-31 14:32:16

Dyrektor Gminnego Żłobka w Mogilnie informuje, iż od jutra tj. 1 czerwca rozpoczyna się rekrutacja dzieci do placówki. Termin składania wniosków upływa z dniem 23 czerwca b.r.Jednocześnie wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy 8 czerwca o godz. 17.00 do żłobka (Mogilno, ul. M. Konopnickiej 15) na zebranie dotyczące rekrutacji dzieci.


- Gminny żłobek to nowo wybudowany i nowoczesny obiekt z salami zabaw, sypialniami, łazienkami, salami rehabilitacyjnymi i pomieszczeniem dla dzieci chorych. To różnorodne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci. Opieka jest tu sprawowana przez wykwalifikowany personel przy wsparciu pielęgniarek i położnych, a zdrowe i świeże posiłki przygotowywane we własnym zapleczu kuchennym dostosowane są do wieku i potrzeb dzieci – zachęca dyrektor Małgorzata Domańska.


Kontakt:

telefon: 517 205 692

e-mail: zlobekmogilno@gmail.com


Projekt W żłobku w Mogilnie jak u Mamy realizowany przez Gminę Mogilno w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa Aktywni na rynku pracy Działanie Godzenie życia zawodowego i rodzinnego Poddziałanie 8.4.2. Rozwój usług opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


24555_t.jpg 24556_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino