Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Imieniny: Piotra i Ziemowita.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

SP Gębice zwycięzcą w konkursie eTwinning

2017-03-30 14:04:05

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach od 8 lat prowadzi współpracę międzynarodową z Hiszpanią, a od 2015 r. również z Grecją. Wraz z Col-legi Sant Josep, Navas (Catalonia) oraz 1rst Experimental Primary School, Alexandroupolis (Grecja) zrealizowała projekt Nutri Fit Cruise promujący zdrowy styl życia.


Pomysł zwyciężył w krajowym konkursie Nasz Projekt eTwinning 2017 i znalazł się w gronie laureatów w kategorii szkół podstawowych. Kilka miesięcy wcześniej zajął również 1. miejsce w krajowym konkursie eTwinning w Grecji w kategorii wiekowej 11-12 lat. Koordynatorem projektu jest p. Irena Głowińska, nauczycielka języka angielskiego, która wraz z uczniami klas Va i Vb (rok szkolny 2015/2016) realizowała to przedsięwzięcie. W prace włączyli się również p. Renata Rachel, p. Iwona Stężała, p. Wiesława Grzechowska oraz p. Jacek Jackowski.

Wymiana doświadczeń i tworzenie wspólnych materiałów odbywało się przy pomocy nowoczesnych technologii informatycznych. Dzieci przy okazji poszerzały swoje umiejętności z języka angielskiego, rozwijały kreatywne myślenie i kształtowały świadomość europejską.

Program eTwinning jest programem edukacyjnym UE, skupiającym ponad 177 000 szkół w Europie, dlatego też sukces placówki z naszej gminy jest ogromną promocją tej szkoły na arenie międzynarodowej.


23755_t.jpg 23756_t.jpg

23757_t.jpg 23758_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino