Dzisiaj jest poniedziałek, 10 grudnia 2018 roku. Imieniny: Julii i Daniela.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Dofinansowanie dla gminy Mogilno na termomodernizację ratusza

2017-03-01 09:04:17

Wczoraj, w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie projektów termomodernizacji budynków publicznych. Wśród jednostek samorządu terytorialnego, które otrzymają wsparcie z Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Programu Operacyjnego znajduje się gmina Mogilno.


W ramach inwestycji zaplanowano wymianę stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych, renowację 3 okien i 2 drzwi, wymianę pokrycia dachowego wraz z lukarnami dachowymi i instalacją odgromową, dostawę i montaż windy. Dostosowanie komunikacji do potrzeb osób niepełnosprawnych na poziomie piętra i poddasza poprzez rozbiórkę istniejących ścian wydzielających korytarz i wykonanie nowych ścian w celu uzyskania korytarzy o odpowiedniej szerokości. Odnowiona zostanie również elewacja oraz zamontowane zostaną fotowoltaiczne moduły nadachowe o mocy do 20k Wp. Pozwoli to obniżyć koszty utrzymania budynku.


Całkowita wartość robót, według kosztorysu inwestorskiego, wynosi: 2 614 557,18 zł. Kwota wydatków kwalifikowalnych: 1 784 759,45 zł, przy dofinansowaniu w wysokości 999 822,24 zł.


Zadanie „Termomodernizacja Mogileńskiego Ratusza” będzie realizowane w ramach Osi priorytetowej 3. Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Działanie: 3.3. Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Schemat: Modernizacja energetyczna budynków publicznych – w ramach polityki terytorialnej.


23424_t.jpg 23425_t.jpg

23426_t.jpg

23427_t.jpg 23428_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino