Dzisiaj jest niedziela, 17 lutego 2019 roku. Imieniny: Donata i Łukasza.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Seminarium dla pozarządowców i nie tylko w ramach IW EQUAL

2008-01-25 10:00:35

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wspólnie z Fundacją „Fundusz Współpracy” zapraszają do udziału w seminarium szkoleniowym „Sprawdzone pomysły szansą na rozwój obszarów wiejskich”.


Spośród projektów realizowanych w ramach IW EQUAL wybrano 12 modelowych, możliwych do wdrożenia na terenach wiejskich. Należą do nich m.in. sprawdzone metody aktywizowania osób bezrobotnych w oparciu o Animatora Pracy, tworzenie spółdzielni socjalnych, działalność gospodarcza w ramach organizacji pozarządowych, gazety lokalne, Lokalne Pracownie Aktywności i inne. Podczas seminarium zaprezentowane zostanie 5 wybranych projektów i wypracowane w ich ramach rezultaty. Przedstawione będą również źródła finansowania, w ramach których starać się można o środki na wsparcie wdrożenia prezentowanych przez organizatorów inicjatyw i rozwiązań.


Do udziału w seminarium organizatorzy zapraszają przedstawicieli instytucji, organizacji i innych podmiotów (Lokalne Grupy Działania, Ochotnicze Straże Pożarne, Koła Gospodyń Wiejskich, firmy itd.), które działają na terenach wiejskich, na rzecz aktywizacji ich mieszkańców. Udział w spotkaniu wziąć też mogą osoby indywidualne, np. liderzy lokalni.

Seminarium odbędzie się w dniach 18-20 lutego 2008 r. w Hotelu „Podewils”, Krąg pod Koszalinem (http://old.podewils.pl). Organizatorzy pokrywają koszt zakwaterowania, wyżywienia oraz zapewniają dojazd do hotelu ze Sławna (ok. 20 km od miejsca szkolenia). Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie formularzy zgłoszeniowych najpóźniej do 01 lutego 2008 r. wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail: biuletyn@eswip.elblag.pl.

Udział w seminarium zostanie potwierdzony telefonicznie przez organizatora.

Formularz zgłoszeniowy i program seminarium dostępne są na stronie www.eswip.elblag.pl

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Katarzyna Wasilewska
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino