Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Wylatowo organizuje konkurs fotograficzny

2008-09-05 08:12:04

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wylatowo – wioska nie z tej ziemi”.


Konkurs ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny. Aby wziąć udział w Konkursie należy spełnić łącznie wszystkie poniższe warunki:

* wykonać osobiście i samodzielnie zdjęcie o tematyce objętej Konkursem (zdjęcie powinno być wykonane w Wylatowie i kojarzyć się z Wylatowem)


* w okresie określonym w punkcie „Terminarz” niniejszego Regulaminu zgłosić swój udział w Konkursie poprzez dokonanie prawidłowego zgłoszenia. Prawidłowe zgłoszenie polega na przesłaniu na adres e-mail: piekut@wylatowo.pl lub drelak@wylatowo.pl zdjęcia w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 5MB. Plik powinien umożliwiać odczytanie danych EXIF. Ponadto w treści e-mail wymaga się podania następujących informacji: tytuł pracy, imię, nazwisko, adres zamieszkania autora (ulica, nr domu, nr mieszkania, kod pocztowy, miejscowość), telefon kontaktowy, adres e-mail autora. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą Uczestnika Konkursu na przetwarzanie jego danych osobowych w postaci zawartych tam klauzul oraz potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem Konkursu i jego akceptację. W przypadku przesyłania zdjęć e-mailem Uczestnik potwierdza zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na formularzu zgłoszeniowym.


Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu miesięcznie maksymalnie 3 zdjęcia. Każde z nich musi być zgłoszone poprzez oddzielny e-mail.


Terminarz

Konkurs rozpoczyna się (rozpoczyna się czas wykonywania zdjęć) z pierwszym dniem miesiąca następującego po jego ogłoszeniu na stronie konkursowej. W konkursie zdjęcia oceniane są co 3 miesiące. Zdjęcia wykonane w danym kwartale należy zgłaszać w ciągu miesiąca od zakończenia okresu wykonywania zdjęcia (wg tabeli). Ogłoszenie wyników następuje najpóźniej 14 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, tj.:


Termin wykonania zdjęcia	Termin nadsyłania zgłoszeń	 Termin ogłoszenia wyników
1.09 – 30.11 (jesień)	   1.12 – 31.12	         14.01
1.12 – 28(29).02 (zima)	   1.03 – 31.03	         14.04
1.03 – 31.05 (wiosna)	   1.06 – 30.06	         14.07
1.06 – 31.08 (lato)	   1.09 – 30.09	         14.10


Konkurs nie jest ograniczony czasowo. W przypadku zamknięcia konkursu Organizator zamieszcza stosowne ogłoszenie na Stronie konkursowej najpóźniej 3 miesiące przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń.


Nagrody


Nagrody przyznawane są za dany etap (kwartał) trwania konkursu. Najlepsze prace prezentowane są w galerii strony konkursowej. Pierwsze trzy miejsca nagradzane są drobnymi gadżetami wylatowskimi, natomiast nagrodę rzeczową otrzymuje autor najlepszego zdjęcia w danym etapie (kwartale). Dodatkowo nagroda rzeczowa większej wartości będzie wybierana spośród wszystkich zdjęć nadesłanych w ciągu roku. Ogłoszenie laureatów rocznych będzie miało miejsce w każdy pierwszy weekend lipca.


W sytuacji gdy zaistnieje alternatywa w przyznawanych nagrodach, wytypowany do nagrody Uczestnik wraz z powiadomieniem otrzyma prośbę o wybór nagrody z zaproponowanej listy. Laureat swój wybór zgłasza wraz z informacją potwierdzającą swoje dane (pkt. 4e Regulaminu).

W przypadku zgłoszenia się sponsorów ilość nagród może ulec zwiększeniu.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino