Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 roku. Imieniny: Alberta i Leopolda.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

2008-09-03 15:06:04

Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego mają szansę wziąć udział w konkursie plastycznym „Mój region w Europie – jak zmieni się Kujawsko-Pomorskie dzięki funduszom unijnym”, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Departament Polityki Regionalnej, a współorganizatorem Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.


Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej. Najważniejsze, aby przedstawiały pomysły na zmiany, które powinny zajść lub już zaszły w naszym województwie dzięki funduszom pochodzącym z Unii Europejskiej, albo wizje regionu po wykorzystaniu środków unijnych.


Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:

1. klasy I – III szkół podstawowych

2. klasy IV – VI szkół podstawowych

3. klasy I – III gimnazjów.


Termin składania prac mija 10 października 2008 roku. Na zwycięzców – także na szkołę, której uczniowie osiągną najlepsze wyniki, czekają atrakcyjne nagrody. Najlepsze prace opublikowane zostaną w kalendarzu ściennym.


Szczegóły dotyczące organizacji i przeprowadzenia konkursu zawarte są w Regulaminie Konkursowym oraz na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy: www.kuratorium.uwoj.bydgoszcz.pl.


Wszelkich informacji na temat konkursu można zasięgać w Departamencie Polityki Regionalnej, w Biurze Komunikacji i Pomocy Technicznej, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń, nr tel. (0-56) 656-11-23, e-mail: s.derengowska@kujawsko-pomorskie.pl


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino