Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Inwestycje drogowe

2008-08-26 13:47:16

W tym tygodniu rozpocznie się remont drogi gminnej w Marcinkowie. Planowana jest również przebudowa drogi gminnej w Białotulu.


W Marcinkowie, na odcinku 315 m, po budowanym kolektorze sanitarnym, nastąpi wyrównanie drogi wraz z jej utwardzeniem. Wykonawcą inwestycji jest firma Transport Ciężarowy Teofil Stanek w Padniewku. Koszt przedsięwzięcia – 53.348 zł w całości pokryje Gmina Mogilno.


Remont drogi w Białotulu podzielony został na dwie części. Pierwsza obejmie odcinek o długości 212 m, druga – 929 m. Na wykonawcę wybrana została firma Pol-Dróg Konin S.A.


Wartość inwestycji wynosi 244.802 zł. – Remont tej drogi bardzo nam się przyda – stwierdza sołtys Zbigniew Węcki. - Dwa lata temu, na wybranych odcinkach, został wysypany kamień, a całość zalana emulsją. Jednak ruch jest u nas duży. Pojazdy Spółdzielni Produkcyjnej w Lubieszewie dojeżdżają tędy na pola, które mają w Białotulu i Czarnotulu. Szybko więc pojawiły się dziury. Ale teraz remont ma być solidny. Stan dróg poprawi się na dłużej.źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino