Dzisiaj jest czwartek, 22 lutego 2018 roku. Imieniny: Marty i Małgorzaty.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Muzyka Pozaradiowa zagrała w Mogilnie

2008-06-25 15:17:37

W Magazynie Zbożowym GS minął kolejny piątek z Muzyką Pozaradiową.Tym razem na niezależnej scenie muzycznej grał The Alchemics oraz Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach.


The Alchemics o sobie: „Nasze narodziny nadeszły nagle, zupełnie niespodziewanie na kujawsko-pomorskich rubieżach Polski, w odległych krańcach Pakości. Początkowo było nas trzech - Bałagan łoił bębny, Jankos grał na basie, a Kamil kombinował jak wycisnąć trochę muzyki ze swojej gitary. Jak to początki, było ciężko... Potem skład zespołu powiększał się o kolejnych muzyków. Od tego czasu piątka alchemików tworzy swoją magię do dziś. Nie należy również zapomnieć o pewnej jasnowłosej dziewczynie, która pomagała im w chwilach słabości...”


539_t.jpg 535_t.jpg

537_t.jpg 538_t.jpg


O sobie mówi Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach: „Nazwa, która stała się przyczyną milionów znaków zapytania, nawiązuje do maszyny do wymiany i zbierania uczuć, wrażeń, myśli oraz przetwarzania ich na swój własny język. Mechanizm ten pomaga w odkodowaniu własnego świata, buntując się jednocześnie przeciwko uniwersalnej dosłowności doznań każdego ludzika na tym świecie. Poprzez swą alogiczność ma uaktywniać uczucia i myśli nienazywalne i niedotykalne do tej pory przez odbiorcę, a przede wszystkim wzbudzać cokolwiek, co posiada zabarwienie emocjonalne, a nie jest tylko automatyzacją codziennego odczuwania”.


W piątek 20 czerwca nie tylko był koncert. Mieliśmy okazję także obejrzeć happening zorganizowany przez Stowarzyszenie Artystyczne Magazyn Zbożowy GS. Pojawiła się mobilna maszyna, która wydawała dźwięki i produkowała przedmioty.


531_t.jpg 532_t.jpg

533_t.jpg 534_t.jpg


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino