Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 roku. Imieniny: Joanny i Zuzanny.
PROJEKTY UE
NFOŚiGW
WYBORY 2019
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Zaproszenie na Mogileńskie Spotkania Plastyczne

2011-02-21 12:50:31

Mogileński Dom Kultury zaprasza plastyków i artystów do udziału w XIV Mogileńskich Spotkaniach Plastycznych. W tym roku wystawa odbywa się w dniach 31 marca do 10 kwietnia.Zaproszenie kierowane jest do indywidualnych twórców, członków grup i klubów zajmujących się twórczością w klasycznych i nietypowych technikach plastycznych.Mogileńskie Spotkania Plastyczne to wydarzenie mające formę otwartą. Odbywają się cyklicznie co dwa lata. Wystawę główną uzupełniają wydarzenia i wystawy towarzyszące. Spotkania obejmują szeroko pojęte środowisko plastyczne: członków grup, klubów, zespołów, oraz indywidualnych twórców zajmujących się jedną z dziedzin sztuk plastycznych.

Celem wystawy jest przedstawienie postaw i osiągnięć twórczych ujawniających się w różnych dziedzinach plastyki jak: rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba, inne techniki i formy wypowiedzi plastycznej. Mogileńskie Spotkania Plastyczne zapraszają do aktywności, umożliwiają pokaz prac wszystkim tworzącym w domu, na uboczu, daleko od centrów kulturalnych kraju.


Warunkiem udziału w wystawie jest przesłanie lub dostarczenie karty zgłoszenia łącznie z pracami plastycznymi (max. 3 prac) w nieprzekraczalnym terminie 21.03.2011 r. na adres organizatora. Organizator MDK Mogilno zapewnia pokaz prac, oraz zabezpieczenie ekspozycji podczas trwania wystawy. Organizator i komisarz spotkań zastrzega sobie prawo wyboru prac nadesłanych przez autorów do ekspozycji i publikacji. Odbiór prac w terminie 11- 30 kwietnia. W trakcie wystawy głównej prace za zgodą autora mogą zostać sprzedane. Dalsze informacje i materiały związane z XIV MPS zostaną opublikowane i wysłane w terminie poprzedzającym wystawę.


Współorganizatorzy: Urząd Miejski w Mogilnie, Starostwo Powiatowe w Mogilnie, Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chamsku, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie, Stowarzyszenie Artystyczne Magazyn Zbożowy GS w Mogilnie, Barka „Cafe”, Mogileńskie Porozumienie Społeczne.


Zgłoszenia do wystawy: Mogileński Dom Kultury w Mogilnie, ul. Ks. P. Wawrzyniaka 1, 88 – 300 Mogilno, tel. (052) 3152480, fax. (052) 3152592 sekretariat@mdk.mogilno.plźródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino