Dzisiaj jest wtorek, 16 stycznia 2018 roku. Imieniny: Marcelego i Włodzimierza.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Dla przedsiębiorców - Inowrocławska Wystawa Gospodarcza

2008-04-02 11:49:30

Informujemy, iż Urząd Miasta Inowrocławia wspólnie z Naczelną Organizacją Techniczną Federacją Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Rada w Inowrocławiu oraz Polskim Towarzystwem Ekonomicznym Oddział w Bydgoszczy organizuje kolejną edycję „Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej”, która odbędzie się w dniach 10-11 maja 2008 r. w Hali widowiskowo – sportowej.


Celem wystawy jest coroczna prezentacja dokonań produkcyjnych i usługowych podmiotów gospodarczych miasta Inowrocławia i regionu kujawskiego. Wystawa daje nie tylko możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów, ale przede wszystkim umożliwi mieszkańcom regionu zapoznanie się z ofertą oraz kierunkami rozwoju firm w województwie.


Wystawie towarzyszy organizowany już po raz dwunasty konkurs na „Najlepszy Produkt Roku 2008”, którego celem jest wyłonienie wyrobu posiadającego walory promujące nasz region w kraju i za granicą.


W związku z powyższym Prezydent Miasta Inowrocławia wraz z organizatorami wystawy zaprasza do udziału przedsiębiorców z regionu mogileńskiego. Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 30 kwietnia br. w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT przy ul. Orłowskiej 48 w Inowrocławiu.


Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.inowrocław.pl lub pod numerem telefonu 052 357 46 66.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Urząd Miasta Inowrocław
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta