Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 roku. Imieniny: Eufemii i Klaudii.
PROJEKTY UE
WYBORY 2019
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

SQ5GLB nadawał spod mogileńskiego klasztoru

2008-03-25 15:32:26

W czwartek 20 kwietnia przy mogileńskim klasztorze gościł pan Marek Urbanowicz, krótkofalowiec i uczestnik programu dyplomowego "ZAMKI w POLSCE". Program ten ma na celu zachęcenie krótkofalowców do poznawania historii Polski, m.in. poprzez nawiązywanie łączności ze stacjami pracującymi z miejscowości, w których posadowione są (lub były) zamki, budowle zamkowe. Uczestnicy programu za swoje zmagania otrzymują specjalne dyplomy.


I "DYPLOM SZLACHECKI" - przyznawany za łączności ze stacjami pracującymi z miejscowości, gdzie znajdują się miejsca historyczne ujęte w aktualnym wykazie "Zamki w Polsce",

II "DYPLOM RYCERSKI" - za łączności ze stacjami zainstalowanymi w obiektach (zamkach) ujętych w wykazie "Zamki w Polsce",

III "DYPLOM KASZTELAŃSKI" - przyznawany krótkofalowcom pracującym z miejsc (zamków) ujętych w wykazie "Zamki w Polsce",

IV "DYPLOM KRÓLEWSKI" - przyznawany jest przez Award Managera za zdobycie dyplomów: "Szlacheckiego", "Rycerskiego" i "Kasztelańskiego" przy czym o klasie "Dyplomu Królewskiego" decyduje najniższa klasa z uzyskanych ww dyplomów.


Pan Marek (SQ5GLB) mieszka w Warszawie i zajmuje się krótkofalarstwem od 11 lat. Nawiązywanie łączności spod mogileńskiego klasztoru rozpoczął ok. godz. 16:00 i zakończył przed 17:00. W tym czasie udało mu się nawiązać połączenia z wieloma miejscowościami w Polsce m.in. Rzeszowem, Olsztynem, Szczecinem, Krakowem, Lublinem, Kamesznicą koło Żywca. Podczas pobytu w Mogilnie panu Markowi towarzyszyło dwóch krótkofalowców z naszej gminy Ireneusz Kwiatkowski i Marcin Górzyński.


130_t.jpg 131_t.jpg


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Marcin Zieliński
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino